ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Ivan Chládek - 50.aukce firmy Dukát 2007 - pregéř

Položka 2788
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 100 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Brno

Ivan Chládek - 50.aukce firmy Dukát 2007 - pregéř, opis / pohled na Brno, znak, nápis, Sign.P.Soušek, mosaz 30 mm, patina