ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Muzeum Kutná Hora - pamětní groš b.l. - koruna

Položka 2801
Vyvolávací cena: 140 Kč
Docílená cena: 190 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Kutná Hora

Muzeum Kutná Hora - pamětní groš b.l. - koruna, dvojitý opis / český lev, opis, Nesign., Punc., Ag900, 28mm, 6.561g, nep.rysky, skvrnka, téměř