ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Havelka - jeton na 750 let města 1224/1974 - replika

Položka 2802
Vyvolávací cena: 30 Kč
Docílená cena: 30 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Opava

Havelka - jeton na 750 let města 1224/1974 - replika dukátu Přemka Opavského / věž, vročení, opis, Nesign., zlacená mosaz 27mm, 14.451g, průvodní text

Zachovalost: -1/1-