ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Kálalova medaile celostátní jednoty chovatelů králíků

Položka 2825
Vyvolávací cena: 130 Kč
Docílená cena: 130 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Čechy

Kálalova medaile celostátní jednoty chovatelů králíků b.l. - portrét, opis / emblém, ratolesti, opis, Nesign., bronz 45 mm, patina