ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Replika pražského groše Václava II. 2000

Položka 2830
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 190 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Česká republika

Replika pražského groše Václava II. 2000, Nesign., Znač.ČM, Punc., Ag999, 28mm, 13.079g, patina, kapsle, etue