ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

125 let švýcarských železnic 1847/1972 - parní

Položka 2840
Vyvolávací cena: 180 Kč
Docílená cena: 360 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Švýcarsko

125 let švýcarských železnic 1847/1972 - parní a elektrická lokomotiva / švýcarský kříž a 4-řádkový nápis, Sign.SP, Ag900, 33mm, 14.914g, patina, lakov.