ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Praha Vyšehrad 1938 - K.C.Vpřed - Výletní soutěž -

Položka 2847
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 220 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Cyklistické medaile a odznaky

Praha Vyšehrad 1938 - K.C.Vpřed - Výletní soutěž - VI.místo - Jiřina Bícová, Nesign., Punc., Ag800, 35 mm s původním ouškem a stužkou, 17.566g, etue