ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Praha 1976 - Oblastní výstava poštovních známek

Položka 2855
Vyvolávací cena: 40 Kč
Docílená cena: 40 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Filatelistické medaile, plakety a odznaky

Praha 1976 - Oblastní výstava poštovních známek, Nesign., zlacený jednostranný bronz 50 mm, udělení "DR.ZD.ZUZKA"

Zachovalost: 0