ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Lysá nad Labem 14.7.1946 - hasičský sraz

Položka 2859
Vyvolávací cena: 60 Kč
Docílená cena: 110 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Hasičské medaile, plakety a odznaky

Lysá nad Labem 14.7.1946 - hasičský sraz, Sign.Pichl, zinek 28x28 mm s původní jehlicí, pěkná patina

Zachovalost: 1