ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Praha I. - turnaj Sokola v košíkové b.l. (cca 1945)

Položka 2911
Vyvolávací cena: 60 Kč
Docílená cena: 60 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Sportovní medaile, plakety a odznaky

Praha I. - turnaj Sokola v košíkové b.l. (cca 1945), Sign.Kužel, patin. bronz 54x63 mm, hr., poškoz. etue