ČNS Praha, 76. aukce - DODRAŽBA

Josef a Hermina - AR medailka na (stříbrnou ?) svatbu

Položka 2480
Vyvolávací cena: 500 Kč

Čtvrtek 27.12.2018, 18:00:00.

Německo - Schaumburg

Josef a Hermina - AR medailka na (stříbrnou ?) svatbu 30.8.1815 - dvojportrét, opis / 5-řádkový nápis, Nesign., Nepunc., 11mm, 0.638g, nep.hr., tmavá patina