ČNS Praha, 76. aukce - DODRAŽBA

Dolnorakouská hospodářská komora - Zásluze 1936 -

Položka 2493
Vyvolávací cena: 280 Kč

Čtvrtek 27.12.2018, 18:00:00.

Dolnorakouská hospodářská komora - Zásluze 1936 - zemský znak, vavříny, opis / hospodář s býkem, drůbež a krajina, Nesign., zlacený bronz 55 mm, dr.hr., skv.

Zachovalost: 0/1