ČNS Praha, 76. aukce - KORESPONDENČNÍ

Fritsche/Thein - malá česká upomínková medaile -

Položka 2630
Vyvolávací cena: 60 Kč

Aktuální cena: 95 Kč

Sobota 15.12.2018, 16:00:00.

Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891

Fritsche/Thein - malá česká upomínková medaile - sedící Čechie čelně/ Průmyslový palác, opis, Nesign., cín 30 mm bez ouška, ŠFP.31a, hr., rysky, patina