ČNS Praha, 76. aukce - KORESPONDENČNÍ

Dostál a Hásek - pam.medaile nadace Vize 97 - 2012 -

Položka 2655
Vyvolávací cena: 400 Kč

Aktuální cena: 440 Kč

Sobota 15.12.2018, 16:00:00.

Česká republika - medaile s portrétem Václava Havla

Dostál a Hásek - pam.medaile nadace Vize 97 - 2012 - poprsí a nápis / faksim. podpisu se srdíčkem a opis, Sign., Ag999, 37mm, 31.1g, poškoz. etue a certifikát

Zachovalost: Proof