ČNS Praha, 76. aukce - KORESPONDENČNÍ

Zlatá koruna b.l. (vánoce 1993) - klanění pastýřů /

Položka 2659
Vyvolávací cena: 300 Kč

Sobota 15.12.2018, 16:00:00.

Česká republika

Zlatá koruna b.l. (vánoce 1993) - klanění pastýřů / 4-řádkový nápis mezi dvěma svícny, Nesign., Punc., Ag999, 35mm, 14.894g, patina

Zachovalost: Proof