ČNS Praha, 76. aukce - KORESPONDENČNÍ

Wilhelmina - AE jeton na holdování v Amsterdamu 1898

Položka 2663
Vyvolávací cena: 100 Kč

Aktuální cena: 100 Kč

Sobota 15.12.2018, 16:00:00.

Nizozemí

Wilhelmina - AE jeton na holdování v Amsterdamu 1898 - hlava zleva, opis / nápis a vavřínová ratolest, Nesign., 24mm, 6.967g, pěkná patina