ČNS Praha, 76. aukce - KORESPONDENČNÍ

A.Consonni - sada 4 upomínkových medailí - náměstí

Položka 2666
Vyvolávací cena: 120 Kč

Aktuální cena: 120 Kč

Sobota 15.12.2018, 16:00:00.

Vatikán, Jan Pavel II., 1978 - 2005

A.Consonni - sada 4 upomínkových medailí - náměstí sv.Petra, Pieta, Madona z Čenstochové, znak, Sign., zlacený bronz 34 mm, společná nepůvodní etue