ČNS Praha, 76. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nejlepší pracovník spojů

Položka 2750
Vyvolávací cena: 150 Kč

Aktuální cena: 150 Kč

Sobota 15.12.2018, 16:00:00.

Československo - resortní medaile a odznaky

Nejlepší pracovník spojů, Sign. Zukov-Praha 3, čísl. 90, postř.smalt.bronz 42x50 mm se zavír.špendlíkem, dvě poškozené jehlicové miniatury, původní etue

Zachovalost: 1