Sobota 15.12.2018, 16:00:00.
Československo - resortní medaile a odznaky
Nejlepší pracovník spojů, Sign. Zukov-Praha 3, čísl. 90, postř.smalt.bronz 42x50 mm se zavír.špendlíkem, dvě poškozené jehlicové miniatury, původní etue