Sobota 15.12.2018, 16:00:00.
Československo - resortní medaile a odznaky
Zaslúžilý pracovník zápodoslovenského riaditeľstva spojov, Nesign., zlacený smaltovaný bronz 27 mm s kovovým závěsem a zavír.špendlíkem, původní etue