ČNS Praha, 76. aukce

Menší jeton na korunovaci v Regensburgu 30.12.1636 -

Položka 1026
Vyvolávací cena: 14 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Ferdinand III., 1637 - 1657

Menší jeton na korunovaci v Regensburgu 30.12.1636 - korun.monogram / 6-řádkový nápis, Nesign., Ag 18mm, 0.943g, M.802, Novák.VII.E.5b, nedor., patina R!