ČNS Praha, 76. aukce

Sign.F - AR oválná úmrtní medaile 10.9.1898 - portrét

Položka 1125
Vyvolávací cena: 4 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Alžběta, manželka Františka Josefa I., 1837 - 1898

Sign.F - AR oválná úmrtní medaile 10.9.1898 - portrét zleva, opis / 3-řádkový nápis ve věnci, 35/42 mm, 25.484g, H.3908, dr.hr., krásná patina R!