ČNS Praha, 76. aukce

Radnitzky - IV. ornitologická výstava ve Vídni 1886 -

Položka 1135
Vyvolávací cena: 2 600 Kč

Aktuální cena: 2 600 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889

Radnitzky - IV. ornitologická výstava ve Vídni 1886 - poprsí zprava, opis / pták v letu, ratolesti, vročení a opis, Nesign., měď 37mm, nep.hr., nep.rysky, patina