ČNS Praha, 76. aukce

Lauer - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zprava

Položka 1136
Vyvolávací cena: 300 Kč

Aktuální cena: 300 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889

Lauer - úmrtní medailka 30.1.1889 - poprsí zprava, opis / císařský znak, palmová ratolest a opis, Sign., bronz 27mm, 9.759g, pěkná patina