Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická
Christlbauer - medailka na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét zleva, opis / německý nápis ve věnci, Sign., bronz 32 mm, nep.hr., pěkná patina