ČNS Praha, 76. aukce

Christlbauer - medailka na památku sňatku 10.V.1881 -

Položka 1137
Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální cena: 500 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Arcivévoda Rudolf a Stephanie Belgická

Christlbauer - medailka na památku sňatku 10.V.1881 - dvojportrét zleva, opis / německý nápis ve věnci, Sign., bronz 32 mm, nep.hr., pěkná patina