ČNS Praha, 76. aukce

Hartig - AR pamětní medaile na rozšíření titulu 1917

Položka 1155
Vyvolávací cena: 9 500 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Coudenhove-Kalergi, hrabě Johannes, 1893 - 1965

Hartig - AR pamětní medaile na rozšíření titulu 1917 - poprsí zprava v uniformě, opis / znak na plášti pod korunou, opis, Sign., Punc., 44mm, 29.903g, patina