ČNS Praha, 76. aukce

Videman - AR jeton na odhalení pomníku ve Vídni 1773

Položka 1158
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální cena: 1 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Liechtenstein, Josef Václav, 1748 - 1772

Videman - AR jeton na odhalení pomníku ve Vídni 1773 - poprsí zprava se Zlatým rounem, opis/ pomník, děla, prapory a nápis, Sign., 25mm, 3.904g, dr.škr., patina

Zachovalost: -1/1-