ČNS Praha, 76. aukce

Weyr a Špánek - AR tenký svatební jeton 1944 - znak

Položka 1167
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Schwarzenberg František a Amelie z Lobkowicz

Weyr a Špánek - AR tenký svatební jeton 1944 - znak, řády a opis / znak, vročení a opis, Sign.GW, Nepunc., 24mm, 3.835g