ČNS Praha, 76. aukce

AR ražená medaile (jeton) b.l. - portrét zprava

Položka 1172
Vyvolávací cena: 10 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Wolf Wřesovec z Wřesovic - president královské komory

AR ražená medaile (jeton) b.l. - portrét zprava, opis / znak, dva opisy, Nesign., 26mm, 4.917g, BPM.68, FW.4299, Pro.E.14a, Don.3964, dr.hr., patina R!