ČNS Praha, 76. aukce

Weyer

Položka 1181
Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Hradec Králové-biskupství, Mořic Pícha

Weyer, Špánek - AR jeton na 10 let instalace 1941 - znak s kardinálským kloboukem, opis / 7-řádkový nápis v ozdobné kartuši, Sign., Nepunc., 24mm, 3.888g, pat.