ČNS Praha, 76. aukce

Svěcení farního kostela 27.V.1906 - kostel

Položka 1191
Vyvolávací cena: 150 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Fischern (Rybáře u Karlových Varů)

Svěcení farního kostela 27.V.1906 - kostel, vročení, opis / znak a nápis ve věnci, Sign.Pátek, cín 25 mm s původním ouškem, nep.rysky, patina