ČNS Praha, 76. aukce

Forth - AR medaile 1907 - průčelí chrámu

Položka 1196
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Aktuální cena: 1 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Štýrsko - klášter sv.Lamberta (Vavřince)

Forth - AR medaile 1907 - průčelí chrámu, Madona, 9-řádkový nápis / 10-řádkový nápis a opis, Sign., Punc., patinované Ag900, 50mm, 38.450g