Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Vyšehrad-kapitula, Hugo Franz Königsegg, 1698 - 1708
Nesign. - AE instalační klipa 2.V.1698 - dva znaky pod korunou / květina a 10-řádkový nápis, 26x26 mm, 4.701g, jako Don.4682, jako Přib.685, pěkná patina R!