Pátek 14.12.2018, 22:00:00.
Vyšehrad-kapitula, Antonín Lenz, 1888 - 1901
Nesign. - AR instalační jeton 8.I.1888 - znak kapituly v kartuši / 8-řádkový nápis, 24mm, 4.580g, Don.4706, H.4910, Přib.700, krásná patina