ČNS Praha, 76. aukce

Sv.Václav

Položka 1206
Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální cena: 900 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Církevní medaile - české svátostky zemských patronů

Sv.Václav, 2-řádkový nápis / sv.Ludmila, sv.Václav a kníže Bořivoj ve čvercovém orámování, Sign.HK38 (K.Hollmann), Punc., Ag987, 30mm, 10.951g, nep.hr.