ČNS Praha, 76. aukce

Frank 1808 BB

Položka 1890
Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Francie, Napoleon I. - císař, 1804 - 1814, 1815

Frank 1808 BB, Strasbourg, KM.671.3, 4.927g, hr., dr.rysky, pěkná patina

Zachovalost: -1/1-