ČNS Praha, 76. aukce

Peter - 400 let povýšení Příbrami 1979 - monogram

Položka 2238
Vyvolávací cena: 240 Kč

Aktuální cena: 480 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Příbram - pobočka ČNS

Peter - 400 let povýšení Příbrami 1979 - monogram Rudolfa II., znak a opis / moderní a staré město, opis, Sign., Punc., 35mm, 18.089g, BK.35/3, patina