ČNS Praha, 76. aukce

Salzburg - 175 let narození W.A.Mozarta 1756/1931 -

Položka 2269
Vyvolávací cena: 500 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Hartig Arnold, 1878 - 1972

Salzburg - 175 let narození W.A.Mozarta 1756/1931 - poprsí zprava, opis / pohled na město, lyra, znaky, opis, Sign., Punc., Ag900, 36mm, 18.935g, vlas.rysky