ČNS Praha, 76. aukce

Národní jednota pošumavská - Práci a zásluze b.l. -

Položka 2292
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Aktuální cena: 2 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Kříž Václav, 1830 - 1887

Národní jednota pošumavská - Práci a zásluze b.l. - alegorie, český opis/ nápis v kartuši a lipov. věnci, Sign., měď 51mm, 54.536g, krásná patina