ČNS Praha, 76. aukce

Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. -

Položka 2294
Vyvolávací cena: 500 Kč

Aktuální cena: 850 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Kříž Václav, 1830 - 1887

Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, česko-německé opisy / česko-německý nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42mm, 24.049g, nep.rysky