ČNS Praha, 76. aukce

Medailka proti punktacím (1890) - Jan Hus a Jan

Položka 2307
Vyvolávací cena: 300 Kč

Aktuální cena: 300 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Pátek Karel, 1856 - 1910

Medailka proti punktacím (1890) - Jan Hus a Jan Žižka ve věnci / nápis v kružbě, lipové lístky, Sign., měď 28 mm, nep.skvrnky, patina