ČNS Praha, 76. aukce

Zeměd. rada pro Markrabství moravské - Uznání zásluh

Položka 2310
Vyvolávací cena: 700 Kč

Aktuální cena: 700 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Pichl Ivan Bojislav, 1850 - 1923

Zeměd. rada pro Markrabství moravské - Uznání zásluh -muž s pluhem a kosou, rostliny, opis/ moravský znak, nápis a opis, Sign., bronz 53 mm, nep.rysky, patina