ČNS Praha, 76. aukce

František Palacký - 100 let narození b.l. (1898) -

Položka 2314
Vyvolávací cena: 18 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850 - 1923

František Palacký - 100 let narození b.l. (1898) - poprsí zleva, latin.opis / vavřín.ratolest a 12-řádk. nápis, Sign., Ag900, 58mm, 64.066g, nep.škr., patina