ČNS Praha, 76. aukce

František Palacký - 100 let narození b.l. (1898) -

Položka 2315
Vyvolávací cena: 800 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Popp Antonín, 1850-1915 a Pichl I.B., 1850 - 1923

František Palacký - 100 let narození b.l. (1898) - poprsí zleva, latinský opis / vavřínová ratolest a 12-řádkový nápis, Sign., bronz 58 mm, patina