ČNS Praha, 76. aukce

Zemědělský spolek ve Vídni - na 50 let trvání 1857 -

Položka 2316
Vyvolávací cena: 800 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Radnicky Karel, 1818 - 1901

Zemědělský spolek ve Vídni - na 50 let trvání 1857 - mladík s pluhem, kosou a domácími zvířaty, ornament / nápis ve věnci a opis, Sign., bronz 68 mm, patina

Zachovalost: 1/0