ČNS Praha, 76. aukce

Carl

Položka 2317
Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Radnicky Karel, 1818 - 1901

Carl, svobodný pán von Scheuchenstuel 1864 - hlava zprava, opis/ korunovaný erb v ozdobné kartuši, věnec a opis, Sign., měď 69mm, 135.738g, krásná patina