ČNS Praha, 76. aukce

Alois Rittegger - medaile na 70.narozeniny 1899 -

Položka 2331
Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Aktuální cena: 3 000 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Scharff Anton, 1845 - 1903

Alois Rittegger - medaile na 70.narozeniny 1899 - portrét zprava, opis / dub.ratolest, místa působení, opis, Sign., Nepunc., patinované Ag 47mm, 43.124g