ČNS Praha, 76. aukce

IV.všesokolský slet v Praze 1901 - Čechie se lvem

Položka 2340
Vyvolávací cena: 400 Kč

Aktuální cena: 1 500 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Sucharda Stanislav, 1866 - 1916

IV.všesokolský slet v Praze 1901 - Čechie se lvem a vavřínovým věncem, opis / 3-řádkový nápis v lipovém věnci, Nesign., Punc., Ag 25mm, 7.972g, nep.hr.