ČNS Praha, 76. aukce

Antonín Švehla / Vyšel rozsévač 1933 - poprsí zleva

Položka 2356
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Aktuální cena: 6 500 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Šejnost Josef, 1878 - 1941

Antonín Švehla / Vyšel rozsévač 1933 - poprsí zleva, opis / rozsévač, malý znak ČSR, opis, Sign., Punc., Ag987, 30mm, 9.865g, PŠ.140