ČNS Praha, 76. aukce

Anton Stein

Položka 2376
Vyvolávací cena: 2 400 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Weiss Jan, 1794 - 1861

Anton Stein, profesor vídeňské university b.l. (1834) - poprsí zleva, lyra, opis / Aténa učí dítě, symboly moudrosti, opis, Sign., měď 52mm, 60.888g, patina R!