ČNS Praha, 76. aukce

Včela čáslavská - 25 let trvání spolku 28.IX.1889 -

Položka 2381
Vyvolávací cena: 300 Kč

Aktuální cena: 850 Kč

Pátek 14.12.2018, 22:00:00.

Čáslav

Včela čáslavská - 25 let trvání spolku 28.IX.1889 - městský znak, opis / 5-řádkový nápis ve vavřínovém věnci, Nesign., měď 29mm, 13.926g, nep.hr., patina